Filmler

Anlamını, içeriğini beğendiğim filmler. Resimlerin üzerindeki linke tıklayın. Keyifle seyredin.

raquel-habib-logo-beyaz son
3

AUGUST RUSH

Kalbinin sesini takip eden, inançlı bir çocuğun ve kaderin ilginç oyunların birer tesadüf gibi bizi şaşırtmasının hikayesi. Tek yapmanız gereken DİNLEMEK!
2

PAY IT FORWARD

Dünyayı daha iyi hale getirmek için bir proje başlatan küçük bir çocuğun hikayesi ve tertemiz kalbinin, sevgisinin hikayesi. Sürekli almak üzerine yaşadığımız bu dünyada biz hiç neyi geri verdiğimizi düşündük mü? Değişimi başlatmak senin elinde!
1

THE PURSUIT OF HAPPINESS

“UMUT”, “ AZİM” ve “SEVGİ” yapabileceklerinin hikayesi.
4

WHAT THE BLEEP DO WE KNOW?

Quantum Fiziğinin ilginç bakış acısını anlatan, çıktığı günden itibaren çok büyük ses getiren bir film.
41hhbmbqdel-_sy445_

THE SIXTH SENSE / ALTINCI HİS

Tüm filmi sonunda kadar seyredip herşeyi bambaşka anlamış olduğumu filmin son 10 dk sında farkına vardığım şaşırtıcı derece etkileyici bir senaryo
a2612

LIFE IS BEAUTIFUL / HAYAT GÜZELDİR

Hayatın her durumunda içindeki güzelliği görebilmeyi, umutumuzu canlı tutabileceğimizi, ancak o zaman yaşama dört elle sarılabileceğimizi, bir babanın çocuğuna olan sevgisi ve düşkünlüğünü, bir çocuğun insana ne kadar yaşam motivasyonu verebileceğini anlatan ve sizi kesinlikle ağlatacak olan bir film
slidingdoors

SLIDING DOORS / RASLANTININ BÖYLESİ

Herşey 1 saniye ile değişebiliyor ise hayatımız boyunda aldığımız kararlar ile her saniyede bir hayatımızı kim bilir nekadar çok değişitiriyoruz. Olasılıkların sonsuz olduğu Kuantum evreninde kim bilir biz verdiğimiz kararlar ile hangi yöne doğru ilerliyor, hangi seçimleri ve sonuçları yaşıyoruz.
good-will-hunting-izle-996-jpg

THE GOOD WILL HUNTING / CAN DOSTUM

Bir başkasının potansiyeline inanmak, onu herzaman desteklemek, o kendine bile inanmaz iken onun için savaşmak.... eşi bulunmayan özel filmlerden biri daha.
large_hcpvo18vdentyph05sznfubaiid

DEAD POETS SOCIETY / ÖLÜ OZANLAR DERNEĞİ

Bir insanın başkasının hayatına nasıl dokunabileceğini ve insanın idealleri uğruna yaptığı özverileri, inandığı doğru için verilebilecek savaşları anlatan bir film
installer

INTERSTELLAR / YILDIZLARARASI

Zaman ve mekanı sorgulatacak bir film.
good-will-hunting-izle-996-jpg

THE GOOD WILL HUNTING / CAN DOSTUM

Bir başkasının potansiyeline inanmak, onu herzaman desteklemek, o kendine bile inanmaz iken onun için savaşmak.... eşi bulunmayan özel filmlerden biri daha.
matrix-wallpaper-25

MATRIX

Hayatımızı yaşadığımızı mı sanıyoruz yoksa gerçekten yaşıyor muyuz? Herşey bir seçim mi, özgür irade var mı? Yönetiyor muyuz yönetiliyor muyuz?
    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial