Beğendiklerim

Merhaba.... İnternette gezerken hepimiz biraz kaybolmuyor muyuz? Ben açıkçası beğendiğim, takip ettiğim kişilerin seçimlerini bulduğum zaman keyif alıyorum. O filmleri seyrediyorum, ya da o kitapları okuyorum. Bazen aynı fikirde oluyorum o kitabı seçenle, bazen de tam tersi düşünüyorum. Her iki şekilde de bu seçimleri, beğenileri bulmak bana iyi geliyor. O zaman dedim kendi kendime, ben de beğendiklerim için bir arşiv oluşturayım; zamanla bu arşivi doldurayım. Beni takip edenler, siteme uğrayanlar da benim seçtiklerimden yararlansın. İşte bunları düşünerek aşağıdaki listeleri oluşturdum ve websiteme ekledim. Umarım siz de beğenirsiniz. raquel-habib-logo-beyaz son  

MENTORLAR

Severek takip ettiğim bazı mentorları sizlerle paylaşmak istedim. Linke tıklayarak sizler de yaşam yolculuğumda beni etkilemiş bazı isimlerin hikayesini okuyabilirsiniz.
2
5

KONUŞMACILAR

Buradan da keyifle seyrettiğim konuşmacıları sizlerle paylaşmak istedim. Buradaki linke tıklayarak sizler de bu konuşmacıların isimlerine ulaşabilirsiniz.

EĞİTİMLER

Hayat uzun bir öğrenme yolculuğudur bence. Bu yolculukta hepimiz hayatın öğrencileriyiz. Ben hayat yolculuğumda aldığım bazı eğitimleri sizlerle paylaşmak istedim.
1
4

KİTAPLAR

Bazı kitaplar vardır. Sizi etkiler. Sonradan da düşündürür. Linke tıklayın, benim beğendiklerim bunlar.

FİLMLER

Anlamını, içeriğini beğendiğim filmler. Linke tıklayın. Keyifle seyredin.
3
    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial